• Met de Freshlife ontkiemt u zaden in slechts enkele dagen
• Het hele jaar door gezonde ontkiemde zaden
• Geen omkijken naar: het ontkiemen gaat automatisch
• Klein apparaat dat thuis kan worden gebruikt
• Goedkoop en makkelijk schoon te houden
De Freshlife kiemer is een apparaat dat zaadjes laat kiemen. Het laat zaadjes uitlopen tot baby-plantjes, die zeer gezond zijn om vers te eten of te verwerken in recepten. Bij het woord ‘kiemen’ gaat er wellicht geen belletje rinkelen, alhoewel veel mensen wel eens tuinkers laten groeien. Dit is een goed voorbeeld van kiemen: de zaadjes groeien uit tot kleine plantjes die je op kunt eten. De Freshlife kiemer doet dit ook; maar dan op een makkelijke en snelle manier. U hoeft enkel de Freshlife te vullen met water en zaadjes en het kiemen gebeurt automatisch. Met de Freshlife kiemer kunnen vele verschillende zaden worden gekiemd, denk bijvoorbeeld aan alfalfa, broccoli zaad en mung bonen. Op deze website leest u meer over de Freshlife Kiemer en kunt u hem ook meteen bestellen.
Waarom kiemen?
Gekiemde zaden bezitten vele gezonde bestandsdelen in een hoge concentratie. De zaden bevatten vele enzymen, aminozuren, vitaminen en goede oliën die bijdragen aan een gezonde voeding. Wilt u beginnen aan een gezonder leven, bestel dan de Freshlife Kiemer.
Welke zaden kunnen worden gekiemd?
Onder anderen kunnen deze zaden worden gekiemd: groene kruiden, alfalfa, tuinkers, broccoli, maïs, radijszaadjes, sesam, sojabonen, rogge, linzen, mosterdzaadjes en zonnebloempitten. De bovengenoemde zaden kunnen worden verwerkt in heerlijke salades, soepen, op brood of in de wok. Het blijft het gezondst om ze rauw en onverhit op te eten. Het kiemen van tarwegras kan ook in de Freshlife, maar als het gras een bepaalde hoogte heeft gekregen loopt het propellertje vast. Wij vinden de Freshlife dan ook niet handig voor tarwegras in tegenstelling met de foto die getoond wordt. Voor het kweken van tarwegras hebben wij de Sproutman en de Easygreen. Van tarwegras kan sap worden geperst, dat zo geconcentreerd is dat het sap in een glas van 30 ml gelijk staat aan uw dagelijks aanbevolen hoeveelheid groente en fruit!
De Freshlife slaat +/- om de 10 minuten aan en sproeit ongeveer 120 seconden. Met behulp van een tijdklok kunt u zelf de frequentie instellen.
| Merk | Tribest |
|---|---|
| Systeem | Automatisch |
| Overige specificaties | Nee |









